Piana poliuretanowa

Piana poliuretanowa
1 vote, 1.00 avg. rating (46% score)

Pianka PUR – złoto” w sprayu

W dzisiejszych czasach coraz częściej do ocieplania naszych domostw stosuje się zamiast wełny mineralnej piankę PUR czy też jak wolą niektórzy pianę poliuretanową, która tak jak wełna mineralna jest również bardzo lekka i stosuje się ją do ocieplania budynków itp.

Piana poliuretanowa to nic innego jak spieniona żywica poliestrowa mająca za zadanie chronić przed uciekaniem ciepła z wewnątrz domu na zewnątrz budynku. Jej dodatkowymi atutami jest fakt dźwiękochłonności, niepalności oraz wysoka paroprzepuszczalność tego innowacyjnego materiału. Takim materiałem możemy bez większych problemów trwale i szczelnie wypełnić przestrzeń międzykrokwiową na poddaszu. Różne sklepy zajmujące się dystrybucją PUR oferują ją w kilku wariantach jak np. w postaci twardych płyt stosowanych do ocieplania dachu od zewnątrz oraz w postaci natrysku. Piana poliuretanowa układana natryskowo ma jeszcze większą grupę zwolenników ze względu na to, że jest bardzo szybka w montażu oraz tworzy szczelną bezspoinową izolację termiczną.

źródło: http://porownywarka-ac-oc.pl

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: baront schody, rodogosz ogrody, Drepo zadaszenia tarasów, standy eliptyczne cena druku, Tanie multiplikatory, drążenie foremników, Minikoparka Gorlice, balayage kraków, lpk208, tanie taxi legnica, orienteering miejski na imprezę integracyjną

Nasza sonda:

Czy w Polsce jest szansa zakupić luksusowe meble pochodzące z Włoch?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Najnowsze wpisy

Archiwa